plastová okna

 

OKNA FENSTER s.r.o.: plastová okna na míru

Sekaninova 1087/32, Praha 4 - Nusle
volejte:      +420 602 610 949, 777 610 949
www:      www.fenster.cz

 


Prodej a montáž plastových oken i vnitřních dveří včetně zárubní na míru.
Plastová okna i nové vnitřní dveře nejen zateplí interiér, ale i v zděném či panelovém bytě zvýší standard bydlení.
plastová okna
Plastová okna jsou vyráběna podle specifických požadavků zákazníků. Tak například speciální ochrana proti hluku pro stranu z ulice, ochrana proti slunci pro jižní stranu nebo tepelná ochrana pro severní stranu, jakož i zvýšená bezpečnostní opatření pro přízemí a první poschodí nebo sítě proti hmyzu pro kuchyňské okno.
Plastová okna jsou vyrobena z pěti až sedmi komorových plastových profilů. Profily jsou vyráběny vytlačováním z modifikovaného houževnatého PVC stabilizovaného vůči UV záření a povětrnostním vlivům a splňují požadavky profilové třídy A. Podle statických požadavků a předpokládané větrné zátěže jsou plastové profily uvnitř vyztuženy ocelovými pozinkovanými profily. Plastová okna jsou nabízena v širokém výběru tvarů, barev a desénů, mají vysokou pevnost a pružnost, tvarovou a barevnou stálost, odolnost vůči povětrnostním vlivům a agresivnímu prostředí, mají výborné izolační vlastnosti, minimální nároky na ošetřování a údržbu a dlouhou životnost.

Plastové vchodové dveře jsou určeny pro použití do obytných i průmyslových budov. Vchodové dveře mohou být buď s průhlednou, průsvitnou nebo neprůsvitnou výplní a uzavírají průchodní otvory ve vnějších (případně i vnitřních) stěnách. Vchodové dveře plní funkce: tepelně i zvukově izolační, ochranné proti nepříznivým povětrnostním vlivům apod. Dále plní funkci estetickou a jsou vizitkou Vašeho domu či bytu. Pamatujte, že první dojem se utváří během několika prvních minut. Zamykání lze řešit různými typy zámkových vložek ke zvýšení bezpečnosti dveří a maximální účinnosti uzavírání. Pro ovládání je možno využít klasické osazení ?klika ? klika? nebo ?klika-koule? nebo je kombinovat s různými typy madel. Na dveře lze také osadit samozavírače a jako protikus zámkové lišty použít elektromagnetický zámek, který umožní dálkové otevírání.
Plastové vchodové a vnitřní dveře jsou vyjádřením osobního stylu a osobnosti, a měli by dávat návštěvě najevo jací jsou lidé, kteří žijí nebo pracují za těmito dveřmi. Vchodové dveře musí fungovat spolehlivě a zároveň musí chránit před vnějšími vlivy prostředí a nezvanými hosty. Vchodové plastové dveře FINSTRAL jsou vyrobeny v takové konstrukci a s takovým výběrem materiálu a zpracování, aby odpovídaly moderním standardům designu a bezpečnosti, přičemž musí i odolávat opotřebení při každodenním užívání.

 

NAŠE PRODUKTY A SLUŽBY:

  • okna - plast, dřevo, hliník, dřevohliník, plstohliník
  • dveře - plast i hlyník, vchodové a vnitřní, prosklené, plné
  • zimní zahrady, prosklené přístřešky, zasklení balkonů, prosklené střechy
  • žaluzie, rolety, markýzy
  • skla pro vnitřní dveře a vchodové, zárubně, bezpečnostní kování, kliky
  • zabezpečení plastových oken
  •